מאמן כושר 2017-07-17T11:25:51+00:00

מאמן כושר

סרגיי שכטמן מנהל ההדרכה הראשי ברשת חדרי הכושר מטרו ג'ים גבעתיים ומטרו ג'ים רמת גן.

  • בעל ניסיון בהדרכה של 25 שנים.

  • תואר ראשון בחינוך גופני וספורטאי מקצועי.

  • מדריך כושר וספורט מוסמך בשיטת WORLD CLASS FITNESS

  • ממציא שיטת ביופיטנס לכושר גופני מושלם.

סרגיי שכטמן הוא סגן יו"ר הפדרציה לפיתוח גוף הIFBB לשעבר.
בעל ניסיון מגוון ועשיר בפיתוח הגוף, כושר, הצרת היקפים בגוף והתאמת תוכניות אימון וכושר ליכולת האינדיבידואלית של כל מתאמן ומתאמנת.
מתמחה ומנוסה בהדרכת בעלי מוגבלויות ואנשים עם בעיות רפואיות ספציפיות.

.

סרגיי שכטמן מומחה לאומניות לחימה עתיקות עם דגש על סיוף הסטורי.
מפרסם כתבות בתחום הכושר הגופני במגזנים ברחבי העולם ובישראל.

סרגיי שכטמן ממציא שיטת ביופיטנס לכושר

אם יש לכם בראש כרגע הרבה מידע מפוזר, מיתוסים או כל מיני עצות על הבריאות שמצאתם באינטרנט, במגזינים וספרים שונים, או קיבלתם אותן ממדריכים בחדרי הכושר, אך אתם לא מסוגלים לחבר את כל המידע הזה לתוך הפאזל יחיד בכדי לקבל תמונה מתואמת, ברורה והרמונית – אז אנחנו, מפתחי שיטת BioFitness, יכולים לעזור לכם לחבר את הפאזל הזה ולעשות סדר בראש!

קרא עוד

ד"ר יבגני ברדיצ'בסקי סיים את לימודיי הדוקטורט באוניברסיטת תל-אביב. יבגני עבד במחלקות לביוטכנולוגיה, אימונולוגיה קלינית וגנטיקת האדם וגם במחלקה לפיזיולוגיה ופרמקולוגיה של אוניברסיטת תל-אביב. ד"ר ברדיצ'בסקי בנה והיה מרצה בקורסים שונים ברחבי הארץ. ביניהם קורס לביולוגיה מולקולרית באוניברסיטת תל-אביב, קורס לביוכימיה קלינית (בדיקות הדם) במחלקה למדעי תזונה באוניברסיטת אריאל, וגם קורס לביוטכנולוגיה באוניברסיטה הפתוחה. יבגני הוא המחבר ואחד ממחברים של 30 עבודות מדעיות. נכון לעכשיו הוא עוסק בטרפיה האימונית של מחלות סרטן בחברת ביוטכנולוגיה ומשתתף באופן פעיל בפיתוח של מערכת “BioFitNess”

Евгений Бердичевский, доктор биологии. Работал на кафедрах биотехнологии, клинической иммунологии и генетики, фармакологии и физиологии Тель-Авивского университета. Разрабатывал курсы и преподавал Молекулярную биологию на кафедре генетики Тель-Авивского университета, Клиническую биохимию на кафедре диетологии Ариэльского университета, а также преподавал Биотехнологию в Открытом университете. Автор и соавтор 30 научных работ. В настоящее время занимается адаптивной иммунотерапией в биотехнологической компании и активно принимает участие в разработке и во внедрении в жизнь системы "БиоФитнесс".

סרגיי באימונים

בלוג

אולפן שישי עם יאיר לפיד

07.06.2017|

תמלול אולפן ש ישי עם יאיר לפיד חלק ראשון (12:45-13:50) סהכ שני החלקים: שעה ורבע. חזרנו. תארו לכם שאתם נרדמים יום אחד, מתעוררים ומגלים שהשנה היא 132 לפני הספירה ואתם