שיטת BioFitness 2017-07-12T12:15:51+00:00

שיטת  BioFitness

אם יש לכם בראש כרגע הרבה מידע מפוזר, מיתוסים או כל מיני עצות על הבריאות שמצאתם באינטרנט, במגזינים וספרים שונים, או קיבלתם אותן ממדריכים בחדרי הכושר, אך אתם לא מסוגלים לחבר את כל המידע הזה לתוך הפאזל יחיד בכדי לקבל תמונה מתואמת, ברורה והרמונית – אז אנחנו, מפתחי שיטת  BioFitness, יכולים לעזור לכם לחבר את הפאזל הזה ולעשות סדר בראש!

 

גם אם אתם עדיין צעירים ובריאים, בבקשה תביטו על השיטה שלנו, לפני שיהיה מאוחר מדי! בעוד שאנו צעירים, אנחנו מתייחסים למצב הבריאותי שלנו כמו לקרדיט שקיבלנו להרבה שנים ושאף פעם לא נצטרך להחזיר אותו. אומנם, כשמגיע זמן "להחזיר את הקרדיט", לעתים קרובות מתברר שמאוחר מדי לנסות לתפוס את ראש ולשנות את אורח חיים, וזהו – יש לנו מחלה כל שהיא. אז אל תמהרו להשליך את החוברת הזו רק בגלל "השעמום" לשמוע משהו על השימור בריאותכם, אשר עדיין עשויה להיות "יותר ממספיקה" …

 

אך אם הגוף שלכם התחיל "להתפרק", ואתם לא יכולים למצוא את הסיבות לכך, נפגשים עם הרבה רופאים מתחומים שונים, עושים המון בדיקות מעבדה, לוקחים ימבה של תרופות, אך כול לשווא…  אז הגעתם למקום הנכון!

 

המטרה שלנו היא פשוטה:  תוך כדי התבססות על חוקי הטבע של פיתוח ואחזקת המערכת הביולוגית (the BioSystem) של בן אדם, לעזור לכם להיות יותר בריאים ומוצלחים בחיים האלה או במילים אחרות להיות "אדון לגוף שלכם", ולחיות חיים מלאים ומאושרים. זה לא הכרחי לאמין לכל מילה ומילה שלנו, פשוט נסו זאת בעצמכם את מה שאנחנו אומרים, ואז אתם לא תצטרכו להוכיח פעם אחר פעם כי שיטת  BioFitness היא נכונה והכל בה עובד!

 

אנחנו ניתן לכם את הנשק החזק ביותר – את הידע  וגם נספר ונראה לכם מה צריך לעשות בכדי לשחזר את בריאותכם ביעילות ולהישאר בריאים בכל המצבים של החיים!

טכנולוגיית בריאות BioFitness פותחה במשך עשרות שנים על ידי מאמני הספורט מנוסים, פיזיולוגים, פסיכולוגים ורופאים. למרות העובדה כי שיטת  BioFitness היא יחסית פשוטה ואוניברסלית, סימן היכר שלה הוא גישה אישית לכל אדם ואדם. אחרי ככלות הכול, כל אדם הוא BioSystem  ייחודי בטבעו במובנים של גנטיקה, בריאות וכושר גופני.

המסלולים העיקריים של שיטת  BioFitness שלנו הם:

  1. שחזור הבריאות.
  2. הרזיה לצמיתות.
  3. עיצוב הגוף
  4. פיתוח הכוח ומסת השריר.

זה קל לנסות ולעשות! אולם, זה גם קל לא לעשות.

ולבסוף לעשות את זה או לא לעשות – אתם מחליטים!

בהצלחה ותהיו בריאים!